Web-orrialde honek cookieak erabiltzen ditu nabigazio estadistiken inguruko informazioa lortzeko eta erabiltzailearen esperientzia hobetzen laguntzeko. Nabigatzen jarraitzen baduzu beraien erabilera onesten duzula ulertzen dugu. Gure cookien politika ikusi.

HARREMANETAN JARRI / KONTAKTUA

Kitsune estimulazio goiztiarreko programa Espainiako ikastetxe eta akademiatan lantzen da.

Jarri zaitez harremanetan zure zonaldeko delegazioarekin eta aurki ezazu zuregandik gertuen dagoen ikastetxe edo akademia.

Espainiako delegaritzak

Albacete

Telefonoa 666 044 279
e-maila albacete@thebrainfactory.eu

Alicante Norte

Telefonoa 647 380 007
e-maila alicantenorte@alohaspain.com

Almería

Telefonoa 646 538 503
e-maila almeria@kitsune3d.com

Araba

Telefonoa 945 003 108
e-maila alava@thebrainfactory.eu

Asturias

Telefonoa 645 262 571
e-maila asturias@alohaspain.com

Ávila

Telefonoa 949 337 744
e-maila castillayleonsur@kitsune3d.com

Barcelona - Vallès Oriental Maresme

Telefonoa 657 411 336
e-maila voriental.maresme@thebrainfactory.eu

Bizkaia

Telefonoa 645 997 645
e-maila bizkaia@thebrainfactory.eu

Burgos

Telefonoa 609 714 253
e-maila burgos@kitsune3d.com

Cáceres

Telefonoa 676 040 700
e-maila caceres@thebrainfactory.eu

Cantabria

Telefonoa 649 307 979
e-maila cantabria@alohaspain.com

Castellón

Telefonoa 964 231 560
e-maila castellon@thebrainfactory.eu

Ciudad Real

Telefonoa 639 131 061
e-maila ciudadreal@kitsune3d.com

Córdoba

Telefonoa 659 426 676
e-maila cordoba@thebrainfactory.eu

Coruña

Telefonoa 674 620 072
e-maila info.coruna@alohaspain.com

Gipuzkoa

Telefonoa 943 558 981
e-maila gipuzkoa@kitsune3d.com

Girona Nord

Telefonoa 606 812 921
e-maila girona.nord@alohaspain.com

Girona Sud

Telefonoa 619 940 328 - 972 332 724
e-maila girona.sud@alohaspain.com

Granada

Telefonoa 629 518 112
e-maila granada@kitsune3d.com

Guadalajara

Telefonoa 949 337 744
e-maila guadalajara@kitsune3d.com

Huelva

Telefonoa 666 916 891
e-maila huelva@thebrainfactory.eu

Huesca

Telefonoa 976 227 270
e-maila aragon@kitsune3d.com

Jaén

Telefonoa 664 005 551
e-maila jaen@kitsune3d.com

La Rioja

Telefonoa 941 224 306
e-maila larioja@alohaspain.com

Las Palmas

Telefonoa 627 583 642
e-maila laspalmas@kitsune3d.com

León

Telefonoa 987 100 779
e-maila leon@kitsune3d.com

Lleida

Telefonoa 691 708 041
e-maila alba.loncan@kitsune3d.com

Madrid Capital

Telefonoa 914 055 172 - 648 767 945
e-maila madridcapital@kitsune3d.com

Madrid Este

Telefonoa 654 049 225
e-maila laura.lerga@kitsune3d.com

Madrid Oeste

Telefonoa 610 633 700
e-maila ana.suarez@kitsune3d.com

Madrid Sur

Telefonoa 644 289 855
e-maila madridsur@kitsune3d.com

Málaga

Telefonoa 644 204 982
e-maila malaga@alohaspain.com

Mallorca

Telefonoa 971 746 127
e-maila mallorca@kitsune3d.com

Menorca

Telefonoa 660 809 940
e-maila menorca@thebrainfactory.eu

Navarra

Telefonoa 948 853 055 - 678 392 583
e-maila navarra@alohaspain.com

Salamanca

Telefonoa 671 003 013
e-maila salamanca@alohaspain.com

Segovia

Telefonoa 949 337 744
e-maila castillayleonsur@kitsune3d.com

Sevilla

Telefonoa 955 229 868 - 634 894 915
e-maila sevilla@kitsune3d.com

Soria

Telefonoa 949 337 744
e-maila castillayleonsur@kitsune3d.com

Tarragona

Telefonoa 977 346 149
e-maila tarragona@alohaspain.com

Tenerife

Telefonoa 634 571 331
e-maila tenerife@kitsune3d.com

Teruel

Telefonoa 976 227 270
e-maila aragon@kitsune3d.com

Toledo

Telefonoa 647 339 748
e-maila toledo@kitsune3d.com

Valencia

Telefonoa 691 222 242
e-maila valencia@thebrainfactory.eu

Valladolid

Telefonoa 671 003 013
e-maila valladolid@alohaspain.com

Zaragoza

Telefonoa 976 227 270
e-maila aragon@kitsune3d.com

Bulego Nagusia

Kitsune España

Paseo Mallorca, nº11, bajo,
C.P. 07011, Palma
(Mallorca, Islas Baleares)

Telefonoa 971 746 127
e-maila info@kitsune3d.com